Purele Bıologetıc Kolay Tarama Sağlayan Parlaklık Veren Şampuan 400 ML

Purele Bıologetıc Kolay Tarama Sağlayan Parlaklık Veren Şampuan 400 ML

İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺100,00  + KDV
İndirimli : ₺72,90  + KDV
KDV Dahil : ₺86,02

Adet

Artır Azalt

Purele Bıologetıc Kolay Tarama Sağlayan Parlaklık Veren Şampuan 400 ML

 

Kedi ve Köpek İçin Kremli Tüy Bakım Ürünü / Şampuan

 

 KULLANIM SAHASI

Ürün, kedi ve köpeklerde yıkama, temizlik amaçlı kullanılmaktadır. Ürün, derinin yumuşaklığı, tüylerde parlaklık sağlama gibi özelliklere sahiptir. Yıkama sonrasında tüylerin ayrışma yöntemiyle kolay bir şekilde taranmasını sağlar. Koku giderir.

 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU

Purele markalı ürünümüzü kullanırken önce köpek ılık su ile ıslatılır. Avuç içine yeterli miktarda şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere ürünün tamamen nüfus etmesi sağlanır. 3-5 dakika sonra köpükler durulanır. Ardından köpek, havlu ile kurulanır.

 

GENEL UYARILAR

! Ürünü, 6 haftalıktan daha küçük köpek yavrularında lütfen kullanmayınız. Purele biologetic şampuanı gözle temas ettirmeyiniz. Petinizi, 14-21 günden daha sık aralıklarla yıkamayınız. Ürün, gıda malzemelerinden uzakta, çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Uygulama sonrası eller su ile yıkanmalıdır. Ürün; gözlere, ağıza, kulaklara, burun ve genital bölgelere uygulanmaz.

 

MUHAFAZA ŞARTLARI ve RAF ÖMRÜ

Ürün, kendi ambalajı içinde, oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından ve nemden uzakta muhafaza edilmelidir. Raf ömrü, üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.