Natures Protection White Cat Beyaz Tüylü Kedi Maması 1.5 Kg

Natures Protection White Cat Beyaz Tüylü Kedi Maması 1.5 Kg

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺150,00  + KDV
İndirimli : ₺126,90  + KDV
KDV Dahil : ₺149,74

Adet

Artır Azalt

Natures Protection White Cat Beyaz Tüylü Kedi Maması 1.5 Kg

 

Doğa Koruma Üstün Bakım Beyaz Köpekler ürününün dünya çapındaki başarı hikayelerinin ardından, beyaz kediler için böyle bir ürüne yönelik talep artmaktadır. Bu nedenle, Doğa Koruma Ekibi, veteriner hekimler, dermatologlar, beslenme uzmanları ve köpek yetiştiricileriyle işbirliği içinde benzersiz bir evcil hayvan yemi - Doğa Koruma Üstün Bakım Beyaz Kedi'yi formüle etti.

% 100 doğal yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak formüle edilmiştir.

Hayvansal kökenli proteinlerle zenginleştirilmiş -% 89.

Koyu kahve problemi ile mücadelede yardımcı olabilir - uygun şekilde şeffaf içeriğin gözle görülür içeriği, düzgün bir şekilde tasarlanmış formül, bakiye bileşenleri ve yüksek kaliteli hammadde nedeniyle muhafaza edilir, kedi enflamatuar süreçlerden korunur.

Mineral "MicroZeoGen" ile zenginleştirilmiş - dinamik olarak mikronize klinoptilolit, toksik maddelerin vücuttan çıkarılmasına ve minerallerin ve besinlerin emilimini arttırmaya yardımcı olur.

Tazelili yağ ve sertifikalı somon yağı ile zenginleştirilerek optimum cilt kıvamına ve kalın bir pembe kürke katkıda bulunur.

Evcil hayvan yemi, kardiyak performansı artırmak için önemli miktarda taurin içerir.

Kedinin gözlerini olumsuz çevresel etkilerden koruyan lütein içeren kurutulmuş armut çiçeği ile.

Karoten oluşumunu uyaran DL-metionin içerir, ayrıca beyaz ve cilalı ceket bakımında da gereklidir.

Çinko, biyotin ve vitamin B kompleksinin miktarı, sağlıklı cildi korur ve vücudun doğal koruyucu bariyerlerini güçlendirir.

Herhangi bir suni renklendirme maddesi, aroma maddesi ve koruyucusu içermez.

Bileşim: tavuk karaciğeri hidrolizatı, selüloz, şeker pancarı posası, arpa, dinamik mikronize klinoptilolit (% 1) bileşimi: pirinç, kümes hayvanı yemi (tavuk% 83, türkiye% 12, ördek% 5), kümes hayvanı yağı, kümes hayvanları proteini konsantresi, , somon yağı, fructooligosaccharide (FOS), monokalsiyum fosfat, potasyum klorür, borage yağı, kızılcık kurutulmuş, marigold kurutulur.