Doggie Comfort Dokuma Saplı Zincirli Gezdirme Kayışı Mavi 3,5x110 cm

Doggie Comfort Dokuma Saplı Zincirli Gezdirme Kayışı Mavi 3,5x110 cm

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺175,00  + KDV
İndirimli : ₺149,00  + KDV
KDV Dahil : ₺175,82

Adet

Artır Azalt

Doggie Comfort Dokuma Saplı Zincirli Gezdirme Kayışı Mavi 3,5x110 cm

 

3,5 mm kalınlığında 110 cm uzunluğunda soft tutmalı köpek gezdirme zinciridir.

50 kg a kadar olan köpeklerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

nesne içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu HANDMADE     Kocaman Pet bünyesinde üretilen tekstil bazlı ürünlerde %95’e varan oranlarda el işçiliği ve emeği söz konusudur. Elinize aldığınız her ürün, şirketimiz bünyesinde çalışan ustalarımızın onlarca yılı aşkın tecrübesi ve mesleklerine yönelik ilk günkü gibi taze ve bitmeyen heyecanları ile üretiliyor. Her bir ürünümüz, en az 25 farklı kişinin tecrübesi ve becerisi ile yoğruluyor ve ardından sıkı kontroller sonucu sizlere ulaşıyor. Sizlerin satın aldığınız her ürünün, size layık olabilmesi adına kocaman ailesi olarak daima en iyisini hedefliyor ve bu amaçla çok çalışıyoruz.

 

 KONFOR NYLON SERİSİ     Konfor Nylon Serisi ürünler, köpek gezdirme kayışı yapımı ve evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Nylon dokuma altına, yumuşak dolgu malzemesi yastıklanmış ve dikilerek birleştirilmiştir.

 

 NYLON DOKUMA     Firma olarak seçtiğimiz nylon dokumalar, dokuma gezdirme tasması için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu polyamit liflerden dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır. Aynı zamanda nylon ürünlerimiz, yapısı itibarıyla sağlamlık ve dayanıklılık amaçlarıyla tercih edilmelerinin yanı sıra, çok canlı renk seçenekleri, yumuşak bir yapı ve çekici görünümü sayesinde aksesuarlarda sıkça tercih edilmektedir.

 

 KAUÇUK DOLGU PED.      Kauçuk dolgu ped özel bir materyaldir. Su geçirmez yapısı ile yüksek ısı farklarına ve aşınmaya karşı dayanıklı, üzeri nylon kumaş kaplıdır. Dostlarımızın boynuna mükemmel uyum sağlayan dokusu ve pet sahipleri için de ekstra konfor sunan harika bir yumuşak dolgu malzemesidir.

 

 

Benzer Ürünler